Regulamin wykonania sesji

 1. Na sesję najlepiej umawiać się z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.
 2. Sesje ciążowe wykonujemy najlepiej w okresie 30-32 tc, a noworodkowe do 14 dnia życia maluszka.
 3. Sesje wykonuję od poniedziałku do piątku, w godzinach 9 – 16. Wyjątkiem są sesje plenerowe wykonywane po godzinie 17.30 z uwagi na światło.
 4. Klient zobowiązuje się do uiszczenia opłaty za sesję, w dniu sesji (gotówką lub przelewem dzień przed sesją).
 5. Podczas sesji Fotograf zapewnia wiele stylizacji dla dzieci oraz dla kobiet, a także różne dodatki, wzbogacające atrakcyjność sesji (tabliczki, kostki, cyferki, zabawki, świeże kwiaty, wianki itp.).
 6. Fotograf przekaże zdjęcia przed obróbką (prosto z aparatu) do wyboru przez Klienta do 1 tygodnia od daty sesji fotograficznej wysłane jako link do galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.
 7. Wybór zdjęć przez Klienta powinien nastąpić w terminie do 7 dni od przekazania zdjęć poprzez zaznaczenie wybranych kadrów i potwierdzenie zamówienia na dole strony.
 8. Dodatkowo wybrane ujęcie Klient może nabyć za dodatkową opłatą 50zł/szt. Łączną kwotę za dodatkowe ujęcia Klient zobowiązuje się przelać na konto Fotografa.
 9. Klient może zakupić dodatkowe odbitki wybranych ujęć. Wybór ten należy zaznaczyć w systemie (okienko aktywuje się po zaznaczeniu wyboru danego zdjęcia).
 10. Ostateczne przekazanie dzieła (wybrane przez Klienta zdjęcia poddane starannej obróbce) nastąpi w terminie do 30 dni roboczych od daty wybrania zdjęć (i/lub uiszczenia opłaty za dodatkowo wybrane ujęcia). 
 11. Wydłużenie czasu wyboru zdjęć może wydłużyć czas realizacji  zamówienia.
 12. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych (choroba Fotografa lub członka rodziny, awaria sprzętu), czas realizacji zamówienia może ulec zmianie.
 13. Rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje wraz z dniem zaksięgowania wpłaty za całe zamówienie na konto Fotografa (numer konta dostępny na stronie internetowej w zakładce kontakt).
 14. Klient oświadcza, że zapoznał się z portfolio wykonawcy i akceptuje jego styl pracy.
 15. Fotograf nie udostępnia zamawiającemu zdjęć nieobrobionych (poza miniaturami do wybrania).
 16. Klient finalnie otrzymuje WYŁĄCZNIE zdjęcia, które wybrał z galerii (niezależnie czy są to odbitki, album czy fotoobraz).
 17. Fotograf będzie przechowywał kopię zapasową wyretuszowanych zdjęć przez okres 1 roku. Chęć zakupu większej ilości zdjęć w późniejszym terminie należy zgłosić w uwagach po zatwierdzeniu wyboru w galerii.
 18. Klient może zażądać wcześniejszego usunięcia danych.
 19. Rezerwacja terminu sesji jest jednoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.