Warsztaty dwudniowe w Radomiu!

Warsztaty dwudniowe w Radomiu!

Podczas tych warsztatów będę chciała przekazać Wam jak najwięcej mojej wiedzy w przystępny sposób. Na co dzień pracuję w moim niewielkim studiu, dzięki czemu podpowiem Wam, w jaki sposób efektywnie wykorzystać niedużą przestrzeń i otrzymać piękne efekty na zdjęciach.

Opowiemy sobie o różnych modyfikatorach oraz wspomagaczach sesji, dzięki którym stworzymy niesamowite światło. Każdy setup zaczniemy realizować od jednej lampy, sukcesywnie go rozbudowując, abyście przekonali się jak dodanie poszczególnych elementów wpływa nam na rozłożenie światła na modelce.

Oprócz ustawienia światła, omówimy szczegółowo pracę z modelami małymi i dużymi, pokażę Wam jak pracować z nimi na sesji, aby wyglądali na zdjęciach korzystnie.

Całość pracy dopełnimy szczegółową obróbką w programie Photoshop. Otrzymacie także moje własne akcje, które przyspieszają mi pracę oraz dowiecie się w jaki sposób poprowadzić obróbkę, aby była spójna a jednocześnie efektywna 🙂

Każdy uczestnik warsztatów zostanie dołączony do mojej grupy powarsztatowej, na której znajdziecie wsparcie powarsztatowe i sukcesywnie dodawane przeze mnie filmiki z obróbki 🙂

Zapisy i więcej szczegółów pod linkiem: https://majakupidura.zalamo.com/book#/