Zapisy na mini sesje Świąteczne!

Zapisy na mini sesje Świąteczne!

Zapraszam Was na mini sesje Bożonarodzeniowe!

Jak wiecie, mini sesje z okazji Bożego Narodzenia cieszą się ogromną popularnością, w związku z tym maraton zaczynamy już w połowie października, a kończymy początkiem grudnia, żeby mieć pewność, że zdążę obrobić i zamówić wszystkie Wasze zdjęcia 🙂

Nie inaczej jest w tym roku, dlatego już ruszamy z zapisami!
Zapisy: https://majakupidura.zalamo.com/book#/

Przed umówieniem terminu proszę o zapoznanie się z regulaminem poniżej.

Sesję można przełożyć maksymalnie 1 raz, nie później niż 24 godziny przed umówionym terminem. W przeciwnym wypadku zadatek przepada.

Będą na Was czekały, jak zawsze 3 scenografie. Szkic jednej z nich możecie już podejrzeć na zdjęciu w tle 🙂

 1. Elegancki świąteczny salon z oknem – na tej scence wykonamy ujęcia rodzinne, jak i samych dzieci. Do Waszej dyspozycji będzie bordowy zestaw sukien mama – córki w 5 rozmiarach. Dla mniejszych chłopców (1-6 lat) znajdę eleganckie koszule i spodenki. Dla starszych oraz tatusiów polecam wybrać ciemnozielone lub białe koszule.
 2. Czerwony glamour – będzie to scenka niespodzianka, ponieważ przez jej nietypowość zacznę ją budować tuż przed samymi sesjami. Ale na pewno będzie czerwono i świątecznie! Wskazówki co do strojów podobnie jak powyżej, dla mamusi i dziewczynek w wieku 1-5 lat znajdę również jakieś czerwone sukienki. Na tej scence na pewno wykonamy zdjęcia samych dzieci i z jednym rodzicem. Możliwe, że uda się zmieścić całą rodzinkę.
 3. Stragan ze słodkościami – ja zawsze jedna ze scenografii będzie “zewnętrzna”. Znajdziecie się w środku lasu, gdzie ukryty został stragan pełen słodkości. Odpoczniecie na drewnianych pieńkach, popijając gorące kakao 🙂 Scenka przeznaczona raczej dla samych dzieci. Mile widziane sweterki, czapeczki, szaliki 🙂 Coś jak zawsze znajdzie się w mojej garderobie, ale warto zabrać również coś swojego 🙂

W pakiecie sesji otrzymacie jak zwykle pliki w wersji elektronicznej oraz wydruki w formacie 15x23cm. Wasze wymarzone kadry będziecie mogli wybrać z galerii elektronicznej.

Pakiet obejmuje 5 zdjęć, każde dodatkowo wybrane zdjęcie to koszt 60zł.

Stali klienci otrzymują jedno zdjęcie w prezencie!

Sesja będzie trwała do 30 minut (pozostałe 15 minut to czas na naszykowanie się do zdjęć).

REGULAMIN WYKONANIA SESJI

 1. Klient zobowiązuje się do uiszczenia opłaty za sesję, w dniu sesji (gotówką lub przelewem dzień przed sesją).
 2. Podczas sesji Fotograf zapewnia wiele stylizacji dla dzieci oraz dla kobiet, a także różne dodatki, wzbogacające atrakcyjność sesji.
 3. Fotograf przekaże zdjęcia przed obróbką (prosto z aparatu) do wyboru przez Klienta do 1 tygodnia od daty sesji fotograficznej wysłane jako link do galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.
 4. Wybór zdjęć przez Klienta powinien nastąpić w terminie do 7 dni od przekazania zdjęć poprzez zaznaczenie wybranych kadrów i potwierdzenie zamówienia na dole strony.
 5. Dodatkowo wybrane ujęcie Klient może nabyć za dodatkową opłatą 60zł/szt. Łączną kwotę za dodatkowe ujęcia Klient zobowiązuje się przelać na konto Fotografa.
 6. Klient może zakupić dodatkowe odbitki wybranych ujęć. Wybór ten należy zaznaczyć w systemie (okienko aktywuje się po zaznaczeniu wyboru danego zdjęcia).
 7. Ostateczne przekazanie dzieła (wybrane przez Klienta zdjęcia poddane starannej obróbce) nastąpi w terminie do 30 dni roboczych od daty wybrania zdjęć (i/lub uiszczenia opłaty za dodatkowo wybrane ujęcia), jednak nie później niż 23.12, jeśli Klient wybierze zdjęcia do 10.12 (przy zamawianiu dodatkowych fotoproduktów takich jak obrazy, albumy itp. ostateczny termin to 30.11) 
 8. Wydłużenie czasu wyboru zdjęć może wydłużyć czas realizacji zamówienia.
 9. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych (choroba Fotografa lub członka rodziny, awaria sprzętu), czas realizacji zamówienia może ulec zmianie.
 10. Rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje wraz z dniem zaksięgowania wpłaty za całe zamówienie na konto Fotografa (numer konta dostępny na stronie internetowej w zakładce kontakt).
 11. Klient oświadcza, że zapoznał się z portfolio wykonawcy i akceptuje jego styl pracy.
 12. Fotograf nie udostępnia zamawiającemu zdjęć nieobrobionych (poza miniaturami do wybrania).
 13. Klient finalnie otrzymuje WYŁĄCZNIE zdjęcia, które wybrał z galerii (niezależnie czy są to odbitki, album czy fotoobraz).
 14. Fotograf zobowiązuje się, że wybrane przez Klienta zdjęcia podda starannej obróbce, zgodnej z portfolio Fotografa.
 15. Obróbka wychodząca poza standardowe korekty, składające się na styl Fotografa jest wyceniana indywidualnie.
 16. Fotograf będzie przechowywał kopię zapasową wyretuszowanych zdjęć przez okres 1 roku. Chęć zakupu większej ilości zdjęć w późniejszym terminie należy zgłosić w uwagach po zatwierdzeniu wyboru w galerii.
 17. Klient może zażądać wcześniejszego usunięcia danych.
 18. Rezerwacja terminu sesji jest jednoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.